Греция

Паломницька поїздка до Греції

1 день.          Посадка у автобус та відправлення до Греції з м. Чернівців.

2 день.          Приїзд до м. Літохоро (Греція) та розміщення у готелі Great Alexander. Відпочинок.

3 день.          Відпочинок.

4 день.          Нічний виїзд до Уранополі. Для чоловіків – поїздка на Афон. Для жінок – екскурсія навколо Афону протягом трьох годин.

Афон – півострів на сході Греціі, на якому знаходиться єдина у світі православна чернеча республіка, що бере свій початок у VII ст.  Налічує 20 великих монастирів, 12 скитів та велику кількість халів та келій де мешкають загалом біля 1500 ченців. Монастирі на Афоні живуть по найсуворіших чернечих уставах, також афонське чернецтво має багатовікові традиції відлюдництва, та затворництва. У монастирях Афону зберігається багато значних святинь християнського світу.

5 день.          Відпочинок. Для чоловіків – перебування на Афоні.

6 день.         Відпочинок. Для чоловіків – повернення з Афону.

8 день.          Поїздка на Метеору.

Метеора – комплекс монастирів, розташованих на верхівках скель. Налічує 24 монастирі, основані, здебільшого у  XIV – XVI ст., з них діючих – 6.

9 день.     Нічний виїзд до Ігумениці. Поїздка на о. Корфу.

Корфу або Керкіра – місто, розташоване на однойменному острові, у центральному соборі якого з XV ст. знаходяться перебувають святитеся Спиридона  Тріміфунтськго. Також у храмах міста знаходяться мощі благовірної цариці Феодори, та апостолів Іасона та Сосіпатра.

10 день.        Відпочинок.

11 день.        Поїздка до м. Салонік, та на гору Олімп.

Салоніки – батьківщина великомученика Дімітрія Солунського. Мощі святого знаходяться у головному соборі міста. Гора Олімп має багатовікову християнську історію. Розташований на горі старовинний монастир прп. Діонісія Олімпійського був заснований преподобним у XVI ст.

12 день       Відпочинок.

13 день.        Від’їзд до Чернівців (після сніданку).

14 день.        Прибуття до Чернівців.

Паломницькі та екскурсійні поїздки не є обов’язковими. Участь у них береться по бажанню  за окрему платню.